• darkblurbg
  Starters & Alternators
  With more than 10.500 types of starter motors and alternators, Pos Service Holland covers more than 85% of the automotive and agricultural industry.
 • darkblurbg
  Cores
  Since 2004 Pos Service Holland has its own cores division, which specializes in used starters motors and alternators.
 • darkblurbg
  Handheld Testers
  Can test the alternator when it is still mounted on the car or to be used in combination with all conventional test benches.
 • darkblurbg
  Test Benches
  The test bench is equipped with the latest testing technology for the modern workshop or production facility.
 • darkblurbg
  Parts Testers
  The Motoplat range also includes parts testers to easily checks for any short circuits on parts as stator windings, rectifiers and armatures.

Pos Service Holland — це міжнародний оптовий постачальник у галузі стартерів і генераторів. Через розгалужену мережу філій у Нідерландах, Франції, Іспанії, Польщі, Об'єднане Королівство, Китаї та Тайвані та представництв ще в декількох країнах PSH обслуговує своїх клієнтів у всьому світі.

З 1992 року компанія Pos Service Holland перетворилася на відомого оптового постачальника стартерів і генераторів. Наш сервіс — набагато більше, ніж лише продажі. Ми також надаємо детальні та експертні консультації.

Наша місія — пропонувати повний асортимент високоякісного обладнання оригінальної якості, відновлених агрегатів та виробів під власним брендом, а також найкращий сервіс для клієнтів із глибокими знаннями про продукцію та можливістю експрес-доставки по Європі.

PSH є дистриб'ютором обертових електричних компонентів, запчастин та контрольно-вимірювального обладнання у всіх сегментах ринку.

PSH має великий веб-магазин. Для кожної позиції доступний широкий діапазон пов'язаних артикулів, і про всі позиції надано вичерпну інформацію. Усі позиції в нашому веб-магазині відображаються з фото у форматі HTML. Крім того, кожну фотографію можна повернути на 360 градусів, просто рухаючи мишею.

PSH пропонує можливість надсилати замовлення безпосередньо вашим клієнтам по всьому світі, просто змінивши адресу доставки на екрані замовлення. Ми також пропонуємо різні варіанти доставки.

Щоб зробити позитивний внесок у стабілізацію клімату та компенсувати наші викиди СО2, PSH підтримує проекти в галузі сталого лісового господарства компанії Land Life.