• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Motoplat VC-09ST — це перший у світі тестер / калібратор для сервісного обслуговування генераторів серії Valeo ST. Це спеціальні реверсивні генератори для систем "старт/стоп", які також мають функцію зарядки акумулятора та запуску двигуна.

Дотепер існує лише один відомий прилад, який може діагностувати та тестувати реверсивні генератори серії Valeo ST35: настільний тестер VC-09ST від MOTOPLAT.
VC-09ST калібрує електронні сигнали до коробки управління у зв'язці з ЕБУ для надійного та швидкого запуску. VC-09ST перевіряє всі функції і параметри генератора.

Залежно від положення ротора, після ремонту такого генератора система управління перемиканням фаз потребує налаштування положення датчиків Холла. В іншому випадку генератор може не отримати достатньої потужності для обертання колінчастого вала. 

На екрані тестера можна перевірити правильність їхнього положення. На екрані з'явиться осцилографічний графік сигналу, отриманого від датчика Холла (прямокутна хвиля) і однієї з фаз. Правильність положення датчика Холла відображається у вигляді точок на перетині обох хвиль. 

У випадку з реверсивним генератором змінного струму, він буде на 100% ефективним в якості генератора. Наприклад, генератор змінного струму із правильно розташованими датчиками Холла буде на 100% ефективним як електродвигун змінного струму (наприклад, як стартер).