• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

VC-19 спеціально розроблений, щоб ідеально вписатися в стандартні вимірювальні стенди Motoplat/Bosch, і оснащений тими ж функціями, що і VC-07 USB.

Нова серія тестерів генератора VC-19 оснащена USB-підключенням та має власне програмне забезпечення, яке можна встановити на ПК або ноутбук.

Зараз VC-19 USB може протестувати 14 протоколів, наприклад, для нових генераторів типу Valeo CG, генераторів типу "старт/стоп" Valeo IST і навіть для генераторів нового покоління LIN-3, які встановлюються на Honda і Mercedes S-class.

Тестер Motoplat VC-19 USB є потужним доповненням до вашого наявного контрольно-вимірювального обладнання, яке дозволяє перевірити та протестувати генератори змінного струму, встановлені на найновіших автомобілях, такі як: BMW, Mercedes Benz, Volkswagen та Audi.

Тестер генератора VC-19 потребує лише кілька секунд, щоб автоматично визначити тип регулятора, який використовується на генераторі, який потрібно протестувати. Існує навіть можливість визначити тип регулятора без самого генератора (роз'єм +B, 0v).

Додатковою функцією тестера генератора VC-19 є вимірювання напруги.